O firmie

Witamy na naszej stronie

Nasz ośrodek szkolenia kierowców specjalizuje się zarówno w szkoleniach na kwalifikacje wstępne, jak i standardowych kursach na prawo jazdy kat. B. Naszą misję, w ramach której pomagamy zdobywać naszym kursantom odpowiednie uprawnienia, do prowadzenia pojazdów realizujemy nieprzerwanie od 1994 roku. Nasz ośrodek mieści się w Wałbrzychu przy ul. Broniewskiego 65 B. Prowadzimy szkolenia na kursach prawa jazdy kategorii B1, B, BE, C, CE, D. Założycielem, a zarazem właścicielem jest Grzegorz Drzewiecki, który instruktorem jazdy jest od 1975 roku – nieustannie na bieżąco z nowymi przepisami i zmieniającymi się standardami w branży. Nasza szkoła to doskonale wyposażona sala wykładowa, duża ilość stanowisk komputerowych, a także świetny sprzęt do praktycznej nauki jazdy, który serwisowany jest regularnie co kilka lat.

Nasza filozofia to terminowość i najwyższa jakość wykonywanych usług. Niezależnie czy z nami przekroczyłeś punkt startu, gwarantujemy Ci, że bezpiecznie miniesz metę, ale już z własnymi uprawnieniami.

Klient jest zawsze w centrum naszej uwagi. Nie tylko do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, ale także jesteśmy elastyczni, dostosowując się pod terminy naszych podopiecznych, nieustannie będąc gotowym na nieoczekiwane sytuacje. Szczególny nacisk podczas kursu kładziemy na wiedzę teoretyczną, która jest niezbędna przy szlifowaniu praktyki. Z nami w bezpieczny sposób rozpoczniesz przygodę za kierownicą zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarowych.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych kursantów pragnie w jak najszybszym czasie ukończyć kurs i zdobyć upragnione uprawnienia. Oczywiście wszystkim z Państwa chcemy umożliwić zdobycie potrzebnych umiejętności, które pozwolą na pozytywne zdanie egzaminu. Dlatego realizujemy na życzenie klientów także przyśpieszone kursy. Jednak niezależnie od kursu wszystkie z nich odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze, a wiedza przekazywana jest w przystępny i rzetelny sposób.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia

Zapraszamy:

poniedziałek

08:00 – 12:00 i 15:30 – 18:00

wtorek

08:00 – 12:00 i 15:30 – 18:00

środa

08:00 – 12:00 i 15:30 – 18:00

czwartek

08:00 – 12:00 i 15:30 – 18:00

piątek

08:00 – 12:00 

Skontaktuj się z nami