Kwalifikacja wstępna wałbrzych

Kwalifikacja wstępna

Kurs kwalifikacji wstępnej to opcja przeznaczona dla kierowców, którzy wiążą swoją przyszłość z zawodem profesjonalnego kierowcy autobusu lub samochodu ciężarowego. Z uwagi, że dawny kurs przewozu rzeczy i osób został zastąpiony zgodnie z dyrektywą unijną nowymi przepisami, ujednolica regulacje i ułatwia dostęp do pracy dla wszystkich kierowców w krajach Unii Europejskiej. Do kursu kwalifikacji wstępnej może przystąpić każdy, kto jest obywatelem Polski, a także osoby, które przebywają na terenie Rzeczpospolitej od 185 dni. Zgodnie z nowymi przepisami osoba, która przystępuje do kursu, nie ma obowiązku posiadania prawa jazdy z żadnej kategorii.

W ramach oferowanego kursu kwalifikacji wstępnej u nas wysiłki skupiliśmy głównie na maksymalizowaniu części praktycznej. Pozwala to na trenowanie wszystkich niezbędnych umiejętności, które na co dzień potrzebne są w zawodzie profesjonalnego kierowcy. W naszej szkole nie tylko rzetelnie przekażemy potrzebną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wypracujemy wspólnie wszystkie najważniejsze umiejętności, dzięki którym nasi kursanci i przyszli zawodowi kierowcy poradzą sobie, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Stały kontakt z instruktorami to kwestia, która traktujemy bardzo poważnie. Dlaczego? Pozwala to na skuteczne utrwalanie wiedzy i uzupełnianie na bieżąco ewentualnych braków.

Wszystkie szkolenia dla kierowców i kandydatów prowadzimy w zakresie:

  • Kwalifikacja wstępna przewozu osób lub rzeczy – 6600 zł
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przewozu osób lub rzeczy – 1700 zł
  • Kwalifikacja wstępna przyśpieszona przewozu osób lub rzeczy – 3300 zł
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniona przyśpieszona przewozu osób lub rzeczy – 1700 zł
  • Szkolenia okresowe przewozu osób lub rzeczy – 1000 zł.

Cena kursu jest gwarantowana przez 3 miesiące od dnia zapisu na kurs.

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Kwalifikacja wstępna Wałbrzych.

Zasadniczym celem każdego szkolenia jest wypracowanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, które będą niezbędne w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Dlatego program naszego kursu został doskonale dostosowany do potrzeb, które wynikają ze specyfiki wykonywania zawodu profesjonalnego kierowcy.

Skontaktuj się z nami